Florin Gardoș mărturisește că a fost victima celor de la Nordis, după ce a achiziționat două apartamente, pentru care a plătit 170.000 de euro.
Fostul internațional nu este singurul păgubit de pe urma schemei Nordis. Și alți sportivi s-au înscris la masa credală și își cer banii înapoi de pe urma înșelătoriei imobiliare ce a scandalizat opinia publică din România.
Fotbalistul român povestește cum a fost înșelat de Nordis
Florin Gardoș se numără și el printre păgubiții de pe urma celor de la Nordis. Jucătorul care a făcut parte din lotul celor de la FCSB și cu care a câștigat două titluri de campion povestește pățaniile prin care a trecut în relația cu dezvoltatorul imobiliar, care a fost și sponsor al naționalei U21 a României sau CCA, Comisia Centrală a Arbitrilor.
Gardoș a cumpărat două apartamente…