Anunt-oficial-5-fotbalisti-au-fost-dati-afara-de-Steaua.jpg

Clubul de fotbal Steaua București a făcut în urmă cu doar câteva momente un anunț oficial pe rețelele de socializare, prin intermediul căruia a transmis că 5 fotbaliști au fost dați afară.

Cine sunt jucătorii care au reziliat contractele pe loc și ce a declarat Daniel Oprița, antrenorul în vârstă de 42 de ani al „militarilor”.

Anunț oficial făcut de Steaua București: 5 fotbaliști au fost dați afară! Cine sunt jucătorii care au reziliat contractele pe loc

În urmă cu doar câteva ore, clubul de fotbal Steaua București a emis un comunicat pe rețelele de socializare, prin intermediul căruia a transmis că s-a despărțit de 5 fotbaliști.

Tsvetelin Chunchukov, Mario Topuzov, Alexandru Boiciuc, Alexandru Buziuc şi Rareş Enceanu și-au reziliat toți contractele cu „militarii” și nu vor mai evolua…

Citeste mai mult