Clubul de fotbal Steaua București a făcut în urmă cu doar câteva momente un anunț oficial pe rețelele de socializare, prin intermediul căruia a transmis că 5 fotbaliști au fost dați afară.
Cine sunt jucătorii care au reziliat contractele pe loc și ce a declarat Daniel Oprița, antrenorul în vârstă de 42 de ani al „militarilor”.
Anunț oficial făcut de Steaua București: 5 fotbaliști au fost dați afară! Cine sunt jucătorii care au reziliat contractele pe loc
În urmă cu doar câteva ore, clubul de fotbal Steaua București a emis un comunicat pe rețelele de socializare, prin intermediul căruia a transmis că s-a despărțit de 5 fotbaliști.
Tsvetelin Chunchukov, Mario Topuzov, Alexandru Boiciuc, Alexandru Buziuc şi Rareş Enceanu și-au reziliat toți contractele cu „militarii” și nu vor mai evolua…