ROMANIA-FINLANDA-LIGA-NATIUNILOR-11.06.2022-1-scaled.jpg

Dinamo încearcă să se întărească la nivel de conducere, iar șefii „câinilor” au reluat negocierile cu Vlad Munteanu. Fostul jucător din „Ștefan cel Mare” este, în prezent, director sportiv al Federației Române de Fotbal.

Vlad Munteanu a fost sunat, din nou, de șefii lui Dinamo. În vară, fostul mijlocaș i-a refuzat, acum se mai gândește

Dinamo se află într-o situație cruntă din punct de vedere sportiv. Roș-albii ocupă penultimul loc în Superliga și nu au mai câștigat de 13 jocuri. După ce vor trece și ultimele două partide rămase din 2023, cu Botoșani în deplasare și Voluntari pe teren propriu, acționarii din cadrul Red&White, cei care conduc clubul, vor face o analiză la sânge pentru a stabili cauzele colapsului. Până atunci a plătit un singur om, Ovidiu Burcă, cel care și-a prezentat demisia după derby-ul cu FCSB.

Ce se întâmplă cu Gabi Glăvan? Andrei Nicolescu spune că se bazează, în…

Citeste mai mult