FCSB mai primește un refuz în această perioadă de transferuri. Eddy Gnahore, mijlocașul francez care s-a despărțit de Dinamo la finalul sezonului trecut, a decis să nu mai continue în România și nu va ajunge la formația roș-albastră.
Fotbalistul în vârstă de 32 de ani a rămas liber de contract după ce a refuzat oferta de prelungire primită din partea lui Dinamo.
FCSB voia să îl transfere pe fotbalist
FCSB îl monitorizase în perspectiva unui posibil transfer, mai ales că echipa are nevoie de întăriri în zona centrală.
Mihai Stoica a confirmat interesul pentru fostul jucător al lui Dinamo, însă a recunoscut că evoluțiile acestuia din ultimele luni au ridicat anumite semne de întrebare.